opony zielonka logo

O naszej firmie

Kim jesteśmy?

Serwis opon "Pneus" przy ulicy Józefa Poniatowskiego 91 to jeden z najdłużej działających punktów wulkanizacyjnych w okolicy. Działamy na rynku od 1995 roku. Od tamtej pory stale poszerzamy naszą ofertę oraz modernizujemy zakład.

pobikrowski zielonka

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo wiele usług oraz produktów. Należą do nich między innymi mobilny serwis, profesjonalne bieżnikowanie opon, serwis opon osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Dzięki mobilnemu serwisowi jesteśmy do Państwa dyspozycji w sytuacjach nagłych i awaryjnych- nie ma potrzeby odwiedzania naszego serwisu, wszystko załatwiamy na miejscu awarii. Wiadomo, że w trasie mogą zdarzyć się różne, nieprzewidzane sytuacje- jesteśmy profesjonalnym i dobrze wyposażonym serwisem, dlatego możemy Państwu pomóc.

Jako firma z tradycjami i nieustannie udoskonalająca swoje produkty mamy zarówno odpowiednią wiedzę, jak i sprzęt niezbędny do produkcji opon najwyższej jakości metodą bieżnikowania "na zimno". Zajmujemy się przede wszystkich bieżnikowaniem opon ciężarowych.

Oczywiście zajmujemy się również standardowym serwisowaniem opon osobowych, dostawczych, ciężarowych i sprzętu ciężkiego, czyli zmianą kół, opon, wyważeniem itd. Dodatkowo oferujemy usługę prostowania felg. Nasz zakład jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00 oraz w sobote od 8:00 do 13:00.

Pamiętaj! Odpowiednio zadbane i serwisowane opony to zwiększone bezpieczeństwo!
Czy wiesz, że? Zużyty bieżnik zmniejsza przyczepność twojego auta i wydłuża twoją drogę hamowania nawet o kilkadziesiąt procent.
Nie ryzykuj! Zadbaj o bezpieczeństwo swoje, swoich bliskich i innych uczestników ruchu drogowego!